פינת הבוגרים

הבוגרים שלנו מספרים...

דורון בוקובזה

"החוויה בתכנית הלאומית מעולה, היומיים עבודה בתעשייה זה אחד הדברים היותר טובים שקרו, כי בתכל'ס אנשים מסיימים את הלימודים ולא יודעים לאן הם מגיעים בעבודה. הם לא יודעים מה המקצוע בשטח."

אבנר סקוזה

"הייתי מרוצה מאוד מהלימודים במכללה. רמת ההוראה הייתה טובה, והמתקנים משביעי רצון. הסגל היה על הכיפאק, וגם המזכירות. ליוו אותנו לאורך כל הדרך."

רועי רוימי

"התהליך בלימודי אלקטרוניקה תקשורת בשיתוף אלביט היה באמת מצוין, כי המעטפת הייתה רחבה מכל הבחינות. זאת אומרת שאם רצינו תגבורים, נתנו לנו תגבורים. עזרו לנו באמת בכל בקשה שהעלינו. המעטפת הזאת הייתה באמת משמעותית, ונתנו לנו באמת את הכל."

שי נגל

"אלביט בנו במכללה הטכנולוגית ב"ש קורסים במיוחד בשבילנו, כדי שיתאימו לנו כמו חליפה. וזה ידע מאוד קריטי ובסיסי וחשוב לתפקיד שאנחנו עושים במפעל."

דימה בדיורני

"בשונה מהאוניברסיטה, המכללה כן נותנת את הדגש להוציא בוגרים לשוק העבודה ומעניקה תגבורים ויחס טיפה שונה, כדי שבאמת הסטודנט יקבל ידע ויעבור את המבחנים בהצלחה."

אביטל דלטורף אוחיון
"הלימודים במכללה היו מעניינים מאוד, הלימודים פתחו לי עולם וחיברו עבורי המון תחומים מעניינים, הייתה גם הרבה תמיכה מצד המרצים וקשר קרוב; מכירים כל אחד, עם ליווי אישי והרגשה שרואים אותך. כל זה נותן תחושה טובה".
ויאצ'סלב סייפר

"מבחינת המדינה, הנדסאי ותואר ראשון זה אותן זכויות. אז זה לא משנה להם אם אתה לומד להנדסאי או לתואר ראשון, זה אותו דבר. בשביל להתקבל ל-מערך הסייבר הלאומי, הייתי צריך לפתור אתגר, והצלחתי בכך בזכות הרמה הגבוהה של הלימודים במכללה."

רנדה עואדה

"הלימודים במכללה הטכנולגית ב"ש והמעטפת שקיבלתי במסגרת התכנית הלאומית יחד עם ההתנסות המעשית היא נוסחה מנצחת ואני ממליצה זאת בחום לכל מי שמעוניין להשתלב בתעשיה בצורה מוצלחת".

נדיה אבו נאדי
"רמת הלימודים במכללה הטכנולוגית באר שבע ובמגמה לאדריכלות ועיצוב פנים היתה ברמה גבוהה מאוד, מתודית ומסודרת. עם העזרה והסיוע שקיבלתי במהלך הדרך נתנו לי להתקדם מכל הבחינות מבחינת שפה,התנהלות ובעצם הצילה את חיי!
סופיה רוסקיך
"המכללה מוערכת מאוד ע"י המעסיקים ואפשרה לי להשתלב ולהתפתח בענף ההייטק. המרצים מעולים ומלמדים היטב,היה לי טוב בכיתה עם החברים, הלימודים עמדו בכל ציפיותיי והייתי מרוצה מאוד על החלטתי."
טניה לינזן

"מהרגע שדופלמתי כהנדסאית בניין, כל הדלתות נפתחו בפניי ומשרות רבות הפכו לאפשריות- ובזכות תואר ההנדסאית התקבלי ל'ארמ מהנדסים' כאחראית על הבטחת האיכות. מה שאהבתי שבמכללה הטכנולוגית ב"ש מלמדים ת'כלס מה שנדרש בחוץ וממש משקפים את הדברים שנדרשים בשוק העבודה."

בוריס אליעזרוב

"אני מנהל פרויקטים בחברת 'טטראקון' בתחום הבקרה, אוטומציה וחשמל. הלימודים היו מאתגרים והוכיחו לי המון על עצמי, סיום הלימודים והשתלבות בחברה מעניינת בתחום עם פרויקטים בינלאומיים הוכיחו לי שאין דבר העומד בפני הרצון עד להשגת המטרה המלאה. השקעה והתמדה מובילים להצלחה בשילוב תמיכה משמעותית שקיבלתי מצוות המכללה."

 

גל דנה
"הלימודים במכללה חווייתיים מאוד ותרמו לי רבות. אני וחברי לספסל הלימודים התגבשנו מאוד ותמיד עזרנו האחד לשני לאורך כל הלימודים. אני מעריכה במיוחד את היחס החם של צוות המרצים, שליוו אותי לאורך כל העבודה על פרויקט הגמר ותמיד היו זמינים עבורי".
מזל שי

"ההרגשה במכללה מעולה! הסגל עושה כל מאמץ לעזור לי בכל ההיבטים ואני מרגישה עטופה באהבה".

איתמר טלאור

"במסגרת ההתמחות שלי בVISHAY בתכנית הלאומית, קיבלתי משימה מאתגרת במיוחד הקשורה להליך עבודתה של מכונה לייצור נגדים חשמליים. הפיתרון שהצעתי שיפר דרמטית את הפחת לרכיבים ונראה כי התרומה לאורך זמן תהיה משמעותית בעבור החברה."

אנה פרץ

"אני עובדת בחברת Intel כהנדסאית מכונות. הלימודים בתחום פותחים אפשרויות תעסוקה רבות בייחוד אנרגיה וגז טבעי שהינו תחום חדשני ומעניין. יתרון גדול שניתן לשלב את הלימודים עם מפשחה ועבודה".

איתי נוח

"אני מכהן כמנכ"ל חברת CHEMADA, חברה שפעילה בארץ, ובמפעלים בעולם (אסיה ואירופה). מרצה באוניברסיטאות בתחום כימיה של המים ובתחום הניהול. התחלתי את דרכי המקצועית בתחום הכימיה כהנדסאי בתרכובות ברום, לאחר מכן מילאתי תפקידי ניהול רבים בחברות בתחום הכימיה עד לתפקידו כיום."

אלעוקבי פריד

"אני עובד בחברת טבע כעשר שנים, בתפקיד אנליטקאי במעבדה. התחלתי את לימודי בגיל 41, המכללה פתחה בפני את השער ללימודים ואת תחום הכימיה והביאה אותי לעזוב עבודה כעצמאי במכירות ולהשתלב מיד עם סיום לימודיו בחברת טבע."

אורן עובדיה

"אני מכהן כמנכ"ל חברת 'א.ע. סמך – עבודות בנייה ופיקוח'. בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בחינוך, משרת כסגן אלוף במילואים. למרות השכלה האקדמית, בחרתי בלימודי ההנדסאים כי רציתי לעסוק בתחום הבנייה, במטרה לרכוש ידע מקצועי בתחום ולפתוח חברה משלי.

חביב אביגדור

"מכהן כמנכ"ל חברת 'לומר פרויקטים הנדסיים בע"מ'. במסגרת תפקידי, אני מעסיק הנדסאים רבים בתחום. עם סיום הלימודים התחלתי את דרכי כמפקח חשמל ב 'מכתשים'. קיבלתי כלים יוצאים מן הכלל במסגרת לימודי שסייעו לי בתחילת דרכו ובסוגיות מקצועיות עימם התמודד כמפקח חשמל."

כהן אלעד

"מיד בסיום הלימודים השתלבתי בתעשייה הביטחונית בחברת 'אמרל' – חברת בת של 'רפאל'בתפקיד מוביל ניסויים. בתחום זה, אני מביא לידי ביטוי כישורים מקצועיים בתחום החשמל בשילוב כישורים ניהוליים. מסר ללומדים: השקעה והתמדה מובילים להצלחה".

נורה אדמוב

"השתלבתי מיד עם סיום הלימודים ב'רובטיכאן בע"מ' בגן בתעשייה בעומר כהנדסאית אלקטרוניקה.החברה מפתחת רחפנים ורובוטים לביטחון המדינה. רצוי ואפילו חשוב שגם בתחום הנדסת אלקטרוניקה נשים ידעו שהן יכולות להשתלב ולהצליח בגדול! ולגלות עולם תוכן מרתק".

כהן מאור

"השתלבתי מיד עם סיום הלימודים, ב'רובטיכאן בע"מ' בגן בתעשייה בעומר כהנדסאי אלקטרוניקה. אני אחראי על שרטוטים וחיווט מעגלים אלקטרוניים ברחפנים ורובוטים אוטונומיים. רציתי ללמוד את התחום ולמרות האתגרים גיליתי בדרך שאין דבר העומד בפני הרצון, יצאתי מלימודיי במכללה עם כלים חשובים להמשך התעסוקה בתחום".

פילד גיא

"השתלבתי מיד עם סיום הלימודים בIntel  קריית גת כהנדסאי חשמל, בתפקיד מומחה ייצור בצוות רב מקצועי. תהליך המיון והקבלה לעבודה באינטל התקיים כבר במהלך הסמסטר האחרון ללימודים וידעתי  היכן אשתלב בתעשייה הטכנולוגית מיד עם סיום לימודי"

סלמון נאור

"התחלתי לעבוד בחברת Flex באופקים –(פלקסטרוניקס) כהנדסאי אלקטרוניקה ממש עם סיום הלימודים. במהלך הלימודים למדתי על כוחה של התמדה וחשיבותה בדרך ושהרוב תלוי בי, לצד זאת קיבלתי כלים משמעותיים מסגל מרצי המגמה ומדיקנאט הסטודנטים שסייעו לי לסיים בהצלחה"

אדיר יוסף

"תשתמשו במשאבים ובמעטפת הסיוע שהמכללה מעמידה לרשות הסטודנטים, על מנת לסיים את הלימודים בהצלחה. מעטפת הסיוע בשילוב מעורבות חברתית וחניכת סטודנטים משנה א' בלימודים שהפכו את חווית הלימודים למוצלחת ומשמעותית יותר עבורי".

מסיקה אייל

הקמתי חברת בנייה פרטית "אייל מסיקה הנדסה בע"מ". החברה מעסיקה כיום מעל 100 עובדים בתחום ביניהם הנדסאי בניין בוגרי המכללה. מי שיש בו אהבה לתחום הבנייה יכול גם להצליח בלימודים וגם להתפתח ולהתקדם בתחום בצורה מעולה".

אורפז נקש

מיד עם סיום לימודיה השתלבתי בחברת preigo בירוחם בתפקיד אנליטיקאית, החברה עוסקת בפיתוח ובייצור תרופות בישראל ובשוק האמריקאי. אם זהו התחום שיודעים שרוצים ללמוד אז לא לפחד מהקושי, ניתן להתמודד עם האתגרים בדרך במיוחד שיודעים לאן רוצים להגיע בסוף הדרך והמטרה ברורה! בהצלחה"

תמונה לאתר פולי גואפילו
פולי גופאילו

"סיימתי את לימודי בהצטיינות, כבר במהלך השנה השנייה ללימודי השתלבתי בעבודה בתחום המדיה, במסגרת תכנית התמחות להנדסאים "web media group". עיצוב מדיה, זה דרך חיים, הצבעוניות, הסדר והשגרה המטורפת! המון עשייה באהבה לתחום העשיר בכל טוב. דפוס, דיגיטלי, אתרים ועוד מומלץ לכל אחד שמרגיש שהוא יכול לשנות חלקיק קטן בנראות העולם".

רמי ארונוב

"השתלבתי במהלך הלימודים בעבודה בחברת 'אלקטרה M&E' מערכות אלקטרו מכאניות. אני ממליץ לכל מי שלומד את התחום להשתלב בעבודה תוך כדי הלימודים, זה תורם להצלחה בלימודים ולהשתלבות טובה יותר בתחום בסיום הלימודים. חשוב לא לוותר ולהתמיד במהלך הלימודים ולא פחות חשוב לדעת להיעזר בצוות ההוראה ובדיקנאט המכללה בתקופת הלימודים"

רותם ישראל מימון

"אני מרצה במגמת חשמל ואלקטרוניקה במכללה ומנחה פרוייקטי גמר בתחום. "דעה קנית מה חסרת, דעה חסרת מה קנית? (ויקרא)- ציטוט שמסכם מבחינתי את חשיבות הלימודים וקניית הידע ותרומתם לחיים, בהצלחה!".

בר אלמלח

"אני עובדת כמבקרת איכות בחברת דביק תעשיות שבשדה בוקר. תואר הנדסאית כימיה פתח בפני שלל אפשרויות במציאת מקום עבודה ובזכות התואר התקבלתי לתפקיד. רכשתי המון חברים מהלימודים ועד אנחנו שומרים על קשר. המרצים היו מקצועיים וטובים מאוד והמעבדות תואמות מאוד לצרכי התעשייה.

אביבית אלעזר

"אני עצמאית, בעלת סטודיו למיתוג ושפה ויזואלית לעסקים.  למדתי במכללה מהטובים ביותר. הגעתי לרכוש השכלה לקריירה שנייה ויצאתי עם מקצוע מספק ומהנה. אני ממליצה להגיע ללימודים עם ראש פתוח ועם כוונות טובות ללמוד ולהתפתח, לנצל כל פיסת מידע שניתנת לכם ולמתוח את כל היכולות הקריאייטיביות שלכם עד הקצה". 

בן בנימין נבון
"הלימודים במכללה היו מאוד מאתגרים, מספקים ומלאים בעשייה. אני עובד כמעצב מוצר ב- 'Overwolf' והשאיפה שלי לעתיד היא שבעוד 5 שנים מהיום לעבוד ב – 'Nintendo', אחת מחברות הגיימינג הגדולות והאהובות בעולם. טיפ למעצב המתחיל: תלמדו לקבל ולתת ביקורת, זאת הדרך הכי טובה להתקדם!"
טל הלפרין

"אני מעצבת גרפית במשרד פרסום. הלימודים במגמה היו מתאגרים, בהם כל שיעור וקורס לוקח אתכם לקו מחשבה אחר ולזווית ראייה שונה וזה היה כל הכיף. בלימודים למדתי איך לקחת משהו שנראה משעמם ולהכניס בו עניין שיתפוס את תשומת הלב של קהל היעד. בנוסף, המרצים במגמה הם מקצועיים ובעלי ידע רב ויחד עם זאת סבלניים שתמיד היו שם עבורנו."

ארקדי ארונוב
"אני ראש צוות מעצבים ב – 'Game Boost'. ללא ספק המגמה במכללה הטכנולוגית מספק ידע פרקטי שמכין את המעצבים הטריים לעולם האמיתי. יש המון התעסקות בפרקטיקה ובתכל'ס ובסיום הלימודים יצאתי עם ארגז כלים שמלווה אותי עד היום. את המשרה הראשונה שלי השגתי בזכות תיק העבודות שבניתי מהתרגילים שקיבלתי במהלך הלימודים. הטיפ שלי לסטודנט המתחיל ללמוד במגמת עיצוב מדיה הוא להתמסר לתהליך הלמידה. תתאהבו בביקורת שאתם מקבלים, בואו עם ראש פתוח, תשאלו הרבה שאלות ואל תהססו להיעזר בחברים שלך לספסל הלימודים."
גל בונומו
"אני מעצב מונטיזציה ב – "Playtika".  הלימודים היו באווירה טובה, מקצועיים ולמדנו את התכל'ס. לימודי בסיס מצויינים כהכנה לעולם האמיתי. אני ממליץ כבר בזמן הלימודים לעבוד על תיק עבודות מושקע ואפילו לנסות לעבוד בכל מיני עבודות קטנות כדי לצבור ניסיון".
כרים אבו האני

"תודה לכל המרצים על כל המאמצים, הנתינה, המענה, הנכונות והעבודה הקשה, שעברנו יחד בכל שנות הלימוד כדי להגיע היום למסוף שבו נפרדים. תודה להורים שלי ולאבא שהוא גם בוגר של המכללה הטכנולוגית, סיים את לימודיו בשנת 1984, במגמה לתעשייה וניהול, אשר בזמנו ניהל את המגמה דוויד בגלייטר ז"ל. אני מאחל הצלחה לכל חבריי וחברותיי בשטח העבודה . לאחר סיום הלימודים, התחלתי לעבוד בחברת בנייה במרכז הארץ, אשר תעודה זו מהווה לי שלב ראשון בשאיפה שלי כדי לסיים לתואר הנדסה אזרחית."

אלאור מור יוסף

"אני עובד בחברת 'דיטרון תעשיות' כהנדסאי מכונות מכטרוניקה. מסר לצעיר- תילך על מקצוע שאתה אוהב ומתאים, ומגמת מכטרוניקה מתאימה לך מאוד!"