הנדסאי תוכנה
"לימודי הערב שלי במגמה עברו בצורה מאתגרת, תוך שילוב של עבודה ולימודים, אבל בצורה שעזרה להכיל את זה ולתחזק את כל התהליך, למרות שעברנו את הקורונה באמצע, על כל המשתמע. מעבר לזה, ההוראה הייתה ברובה טובה מאוד, ונהניתי להגיע ללימודים, כולל הציוד שהיה מספק. את הלימודים סיימתי בהצטיינות. היום, אני עוסק בתחום בדיקות תוכנה בחברה שמתמחה בטכנולוגיות מתקדמות, מסווגות ומעניינות מאוד, ואי אפשר לפרט יותר מזה, כולל השם של החברה"