שירותים לסטודנט

ספרייה ע"ש משה אביסרור

לחץ כאן לעמוד הספרייה

אפשרויות מגורים לסטודנטים

לסטודנטים אפשרות מגורים בעיר העתיקה, בסמוך למכללה ולתחנת הרכבת, קניון הנגב וכל מה שחם בעיר! הן מאובזרות, חדשות ונוחות.
לפרטים נוספים: אופק IVIC

אפשרויות תעסוקה לבוגרי המכללה

המכללה רואה חשיבות עליונה בסיוע לסטודנטים ולבוגרים במציאת תעסוקה על מנת להקל עליהם מבחינה כלכלית בזמן לימודיהם וכמובן לעזור לבוגרים להבטיח את עתידם התעסוקתי. במסגרת זו מקיימת המכללה ירידי תעסוקה פרטניים המציעים מגוון משרות רחב לבוגרים. סטודנטים ובוגרים יוכלו למצוא באתר המכללה לוח דרושים מפורט ומעודכן לגבי משרות עדכניות המגיעות למכללה ע”י מעסיקים רבים באזור הדרום. דרישה לעובדים המגיעה למכללה מפורסמת מיידית באתר לוח הדרושים של המכללה ובדף הפייסבוק של המכללה.

מנזה

לנוחיות הסטודנטים קיימת במכללה קפיטריה חלבית בה הסטודנט יכול להנעים את זמנם. המנזה מציעה מחירים השווים לכל כיס ומותאמים במיוחד לסטודנטים של המכללה. במכללה קיימת ועדת מנזה שחברים בה נציגי המכללה ונציגי אגודת הסטודנטים שמטרתם לפקח על המחירים במנזה.

מרכז שכפולים

לרשות הסטודנטים קיים מרכז שכפולים עם ציוד דפוס משוכלל בבניין G מול המנזה והספרייה. כל סטודנט יכול להדפיס מכל עמדות מחשב במכללה, ולמשוך את ההדפסות דרך מרכז השכפולים בבניין G ובספרייה (ניתן לבצע צילומים בשתי עמדות).

לוח דרושים

לחץ כאן ללוח הדרושים של המכללה.

בית כנסת

בקמפוס המכללה פועל בית כנסת לשרות הסטודנטים (בנין A קרקע) לתפילת מנחה בשעה 16:00.

מרכז סריקה

החל משנת הלימודים תשע"ד מופעל במכללה שירות סריקת מבחנים. מבחני הסמסטר של הסטודנטים נסרקים וניתן לערער על הציון בצורה ממוחשבת.

בית תפילה

לבני דת האסלאם נמצא חדר לתפילה במקום בביתן 3.

חניית נכים

במכללה קיימת חניית נכים מוסדרת. לידיעת ציבור הסטודנטים, חניית הנכים במכללה היא על בסיס מקום פנוי ובמקביל מתבצעות פעולות אכיפה.

דואר אלקטרוני ארגוני

מדריך כניסה לדואר אלקטרוני סטודנט של המכללה https://bit.ly/35g98tg

חדר הנקה

לרשות ציבור הסטודנטיות ועובדות המכללה ישנו חדר הנקה במכללה. החדר ממקום בבניין D  קומת קרקע במתחם מגמת אדריכלות ועיצוב פנים. מפתח לחדר ניתן לקבל במשרדי דיקנאט הסטודנטים בתמורה לדמי פיקדון.