הוראה מקוונת

סטודנטים יקרים שלום,

  1. המכללה נערכה בימים אלו להוראה מקוונת ובתחילת שבוע הבא תחל ההוראה המקוונת בהתאם למערכת הלימודים המקורית כפי שהיא מופיעה במידע אישי לסטודנט ובכפוף להחלטת מרכז המגמה, ייתכנו שינויים במגמות מסוימות ותקבלו על כך הודעה ממרכז המגמה בתחילת השבוע.
  2. חשיבות המשך רצף הלימודים הוא משמעותי להצלחתכם ולהגעה לדיפלומה. על כן נערך צוות ההוראה בימים אלו להוראה מסוג אחר, הוראה מקוונת, שתאפשר לכם, הסטודנטים, לייצר את אותה רציפות מבורכת. חלק  מהקורסים יושלמו בסוף תקופת הלימודים (לדוגמא מעבדות) או יידחו לסמסטר קיץ.
  3. לטובת השתתפותכם בקורסים המקוונים – "למידה מרחוק" בצורה מיטבית עליכם להיערך לדברים הבאים: יש לדאוג למחשב (נייד או נייח) + מיקרופון + מצלמה.  במקרה שאין מחשב, יש אפשרות להתחבר גם מטלפון נייד חכם.
  4. מצ"ב  מסמך הדרכה ללמידה מקוונת הכולל גם טיפים והמלצות – עליכם לקרוא אותו בעיון ולפעול ע"פ ההנחיות: https://bit.ly/2WraEon
  5. בשלב הראשון לא יקיימו תגבורים במגמות השונות , בהמשך לאחר שהמערכת תעבור הרצה , נוכל להוסיף גם את התגבורים.
  6. אנו מבקשים מכם להיעזר בסבלנות , היות ובתחילה יהיו חריקות ולא הכול יעבור חלק , וזאת עד שכולם יעברו את תהליך הלמידה הראשוני. זהו כלי מדהים שישפר משמעותית את תהליכי הנגשת ההוראה במכללה.
  7. לשאלות בנושאים טכניים ניתן לפנות למדור מחשוב – במיילhelp@tcb.ac.il או דרך האפליקציה בכל שעה, בגלל עומס פניות ייתכן עיכוב במענה , אך בסופו של תהליך כל אחד ואחת יזכו למענה בטווח זמן סביר.

בתקוה שנעבור תקופה לא פשוטה זו במהרה, מאחל לכם ולבני ביתכם הרבה בריאות

יעקב דור

משנה למנכ"ל