ספר טלפונים

שם מדור/מגמה/יחידה תפקידטלפון

כהן אור

שעות קבלת קהל: יום א' בשעה 16:00 בתיאום מראש במייל
הנדסה אזרחית
מרצה orco200@gmail.com

נגר מור

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה morn@tcb.ac.il

נווה נוני רועי

הנדסה אזרחית
מרצה roin@tcb.ac.il

ג'אבר עומר

הנדסת חשמל
מרצה omarj@tcb.ac.il

רייני אלי

מרצה elira@tcb.ac.il

אמזלג שי

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה shay@tcb.ac.il

חפץ שרון

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה sharonh@tcb.ac.il

שיטרית חלי

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה helliy@tcb.ac.il

עבדייב ארנסט

הנדסה כימית
מרצה ernest@tcb.ac.il

עובדיה אורן

הנדסה אזרחית
מרצה oreno@tcb.ac.il

לוי ארוש טני

הנדסה רפואית – מכשור רפואי
מרצה tanil@tcb.ac.il

פורטנוב אלכס

הנדסת חשמל
מרצה alexpr@tcb.ac.il

אביב אביחי

הנדסת מכונות
מרצה avichaia@tcb.ac.il

חאטב אמיר עמוס

שעות קבלת קהל: יום ו' 10:30-11:30
הנדסת מכונות
מרצה amirhatav@012.net.il

גירייב ויקטוריה

הנדסה כימית
מרצה victg@tcb.ac.il

חיים יקיר

מרצה yakir5770@gmail.com

סלטבסקי מרינה

הנדסה כימית
מרצה maris@tcb.ac.il

אלזיאדנה שאוקי

הנדסת חשמל
מרצה shawkea@tcb.ac.il

פינסלר אלי

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה ורכז קורסי בטיחות elip@tcb.ac.il

אביטבול אופיר

מרצה ofir.abutbul@delouya.co.il

חג'בי אילן

מרצה ilanh1970@gmail.com

פקיזגי חיים

מרצה pakizagihaim@gmail.com

בויום ישראל

מרצה

שמיס איליה

מרצה ilia.shamis@gmail.com

מדלינסקי עופר

הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
מרצה oferm@tcb.ac.il

עסיס קדוש עינב

מרצה einava@tcb.ac.il

חלד גדעון

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה gydonh@tcb.ac.il

ליטבק דמיטרי

שעות קבלת קהל: יום א' 18:00-19:00
הנדסת מכונות
מרצה dima090385@gmail.com

דהאן עודד

מרצה oded@tcb.ac.il

סגרון אחיה

שעות קבלת קהל: יום ב' 18:30-19:30
הנדסת קירור ומיזוג אוויר
מרצה ahiyas@tcb.ac.il

שווייצר מור

מרצה mors@tcb.ac.il

מרירס גיל

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה gilm@tcb.ac.il

שמוחה צביה

שעות קבלת קהל: יום א' 14:30-16:00
בתיאום מראש
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה tzviasam@gmail.com

פריאנטי אברהם

הנדסת קירור ומיזוג אוויר
מרצה avip@tcb.ac.il

מתנאל חוברה

הנדסה אזרחית
מרצה matanelh@gmail.com

ניסים כהן

הנדסת חשמל
מרצה mirnis55@gmail.com

ירון סובל

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה yarons@tcb.ac.il

דב גלברט

שעות קבלת קהל: שעות הקבלה יהיו בתום השיעור
מרצה dovgelbert@gmail.com

עומרי סגרון

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש במייל
מרצה omri@highdele.com

חיים פקיזגי

מרצה haimp@tcb.ac.il

אולגה פלייטמן

שעות קבלת קהל: יום ד' משעה 15:00-16:30
בתיאום מראש 0547678076
הנדסה רפואית – מכשור רפואי
מרצה olga.fleitman@gmail.com

לודמילה קוזינץ

שעות קבלת קהל: יום ד' 19:30-20:30
הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה kozinetzl@gmail.com

הרצל בן שבת

שעות קבלת קהל: יום ב' 08:30-09:45
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה herzelb@tcb.ac.il

שלום קבלו

משק ואחזקה
חשמל וקירור ומיזוג אוויר shalom8930@gmail.com

דבורה כהן

שעות קבלת קהל: יום ב' 10:00-11:00
בספריה
הנדסה אזרחית
מרצה ועובדת ספריה dvorah@tcb.ac.il

ברוניה ווליך

שעות קבלת קהל: יום ג' 12:00-14:00
בנין D קומת קרקע
הנדסת מכונות
מרכזת פדגוגית במגמת מכונות וקירור ומיזוג אוויר וראש יחידה לפיסיקה bronia@tcb.ac.il

יעקב דור

הנדסת תעשייה וניהול
משנה למנכ"ל המכללה yaakovd@tcb.ac.il

ילנה שיפרין

שעות קבלת קהל: יום ג' מ- 15:30
הנדסה אזרחית
מרצה elenashifrin13@gmail.com

ד"ר מיכל שיימן

שעות קבלת קהל: יום ג' 08:00-09:30
17:00-18:00
בנין D חדר D312 קומה 3 משרד מרכזת המגמה.
הנדסה כימית
מרכזת המגמה לכימיה וגרעין s.mich@tcb.ac.il

זויה שניידמן

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה zoyas@tcb.ac.il

איגור שטיין

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה והנדסאי מעבדות חשמל ואלקטרוניקה igors1@tcb.ac.il

מרק שכטר

הנדסה אזרחית
מרצה shemark@tcb.ac.il

ויולטה שטטר

שעות קבלת קהל: יום א' 16:30 לאחר השיעור
מדור הטמעת מערכות ודיווח
מרצה וראש מדור הטמעת מערכות ודיווח violet@tcb.ac.il

שני שורמן

מרצה shanironoam@gmail.com

נרקיס שגב

עיצוב מדיה
מרצה narkissegev@yahoo.com

עידית רון

שעות קבלת קהל: יום ג' 11:00-11:30
יום ד' 10:45-11:30
בנין D חדר D003 קומת קרקע משרד מרכזת המגמה
עיצוב מדיה
מרכזת המגמה לעיצוב מדיה editr@tcb.ac.il

אריה רגב

שעות קבלת קהל: יום ו' 11:30-12:30
בתיאום מראש
הנדסה אזרחית
מרצה ariere@tcb.ac.il

ויקטוריה שוורץ

הנדסת מכונות
מרצה viktorias1@tcb.ac.il

רוסלן קורוטקוב

הנדסת מכונות
ראש היחידה לגז טבעי roni@ch4.co.il

זאב קויפמן

שעות קבלת קהל: יום ב' 16:30-17:30
הנדסת מכונות
מרצה, מרכז מקצועי המגמה לקירור ומיזוג אוויר zeev.koifman@gmail.com

אור חיים קדוש

הנדסה אזרחית
מרצה ork@tcb.ac.il

שאולי פזית

מרצה pazits@tcb.ac.il

מיכל רווה

מרצה michalm@tcb.ac.il

רבקה רבינוביץ

שעות קבלת קהל: יום ב' 09:00-10:00
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה bebayavner@walla.com

וולף קליימן

שעות קבלת קהל: שעות הקבלה הן ביום השיעור, בהפסקה או בחצי השעה שלפני או אחרי השיעור
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה wolfk@tcb.ac.il

יוליה קורנבלט

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש דרך המייל
עיצוב מדיה
מרצה yula.korenblat@gmail.com

דנה צרפתי

שעות קבלת קהל: שעה לפני השיעור בתיאום מראש במייל
הנדסה אזרחית
מרצה danat@tcb.ac.il

אלכסנדר פרפרוב

הנדסת חשמל
מרצה alexp@tcb.ac.il

פנפילוב קונסטנטין

מרצה konstantin@tcb.ac.il

קוציי אלונה

הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה alonak@tcb.ac.il

הניה קוצ'ין

שעות קבלת קהל: יום ג' 18:00-19:00
ביחידה לאנגלית
הנדסה אזרחית
מרצה henya@tcb.ac.il

בוריס צ'רטקוב

שעות קבלת קהל: יום ה' 17:00-17:45
מכינה טכנולוגית להנדסאים
מרצה borisc@tcb.ac.il

שרה פרידמן

שעות קבלת קהל: יום ב' 16:00-17:00
בחדר מרצים
הנדסת חשמל
מרצה sarah@tcb.ac.il

יוליה פיסקוברובה

שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
הנדסת מכונות
מרצה ומתכנתת yuliyap@tcb.ac.il

מיכאל פינקלשטיין

שעות קבלת קהל: יום ב' 15:30-16:30
מעבדה B107
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה וראש מדור מחשוב misha@tcb.ac.il

אלכסנדר צבייק

הנדסת מכונות
מרצה tsalex@netvision.net.il

ארקדי פידלמן

הנדסת מכונות
מרצה והנדסאי ראשי במגמות למכונות וקמ"א arkadyf@tcb.ac.il

ילנה צ'רניאק

מרצה ilenat@tcb.ac.il

מרים פלהנדלר

שעות קבלת קהל: יום ד' 12:15-13:15
15:30-16:45
במשרד המגמה
הנדסה כימית
מרצה myriam@tcb.ac.il

סבינה פוקסמן

הנדסה כימית
מרצה sabinush18@gmail.com

ד"ר מריה פופוב

מרצה mariap@tcb.ac.il

מרים סנדלר

שעות קבלת קהל: יום ג' מ- 12:30
בתיאום מראש במייל
הנדסת חשמל
מרצה mirisandler@gmail.com

ניקולס סמירנוב

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה nikolosm@tcb.ac.il

ד"ר מרטין סמיט

שעות קבלת קהל: יום ג' 13:00-14:00
בנין D חדר D005 קומת קרקע, משרד מרכז המגמה
(מבואת אדריכלות)
אדריכלות ועיצוב פנים
מרכז המגמה לאדריכלות ועיצוב פנים martins@tcb.ac.il

אורנית סלע

שעות קבלת קהל: יום ד' 10:30-11:00
שעות הקבלה בתיאום מראש בלבד
עיצוב מדיה
מרצה ornits@tcb.ac.il

דמיטרי סטריזבסקי

שעות קבלת קהל: יום ג' 16:00-17:00
בתיאום מראש בלבד
הנדסה אזרחית
מרצה dmitriys@tcb.ac.il

רפאל נעמן

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש במייל
הנדסה אזרחית
מרצה rafinaaman@gmail.com

איליה נמירובסקי

מרצה ilyan@tcb.ac.il

אברהם סולימני

הנדסה כימית
מרצה, הנדסאי ראשי במגמות לכימיה וגרעין וממונה רעלים avi@tcb.ac.il

אוקסנה נחשונוב

מרצה oxanan@tcb.ac.il

ילנה מרזלוב

הנדסה כימית
מרצה והנדסאית מעבדות במגמה לכימיה וגרעין ekenam@tcb.ac.il

ד"ר אלכסנדר מישלביץ'

שעות קבלת קהל: יום ד' 16:00-17:00
במשרד המגמה
הנדסה אזרחית
מרצה alexm@tcb.ac.il

רותם מימון

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה Rotemymon@gmail.com

מיכאל מייזל

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה michaelm@tcb.ac.il

סובולב פבל

מרצה

נזרי מיכאל

מרצה micheln@tcb.ac.il

רומן מלניק

הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה ומהנדס מחשבים במדור IT roman@tcb.ac.il

נרדע ראמיה דווה

מרצה

מורג אורן

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה

רתם מגל פרץ

מרצה rotemperez34@gmail.com

אריה מאיר

הנדסת תעשייה וניהול
מרצה ariem@tcb.ac.il

רינה כהן

שעות קבלת קהל: יום א' 13:45-14:30
במשרד המגמה תעשייה וניהול
הנדסת מכונות
מרצה rinac@tcb.ac.il

חן יהודה

הנדסה כימית
מרצה chen@tcb.ac.il

חופית מהרבני

שעות קבלת קהל: ימי א' בתיאום מראש במייל
הנדסה אזרחית
מרצה hofitm.eng@gmail.com

רן כהן

שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
יום ג' 08:00-09:00
בנין C חדר C106 - קומה 1 ,חדר מרכז המגמה
הנדסה אזרחית
מרצה cohenran@tcb.ac.il

ורד יצחקי

שעות קבלת קהל: יום ו' 10:15-11:30
בתיאום מראש במייל
הנדסה אזרחית
מרצה veredi@tcb.ac.il

יעקב טויטו

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה yaakovt@tcb.ac.il

אמיל טבוסוב

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה emilt@tcb.ac.il

מיכאל חרסונסקי

שעות קבלת קהל: יום ב' 10:00-11:00
בחדר A106
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה michaelh@tcb.ac.il

טולדנו רמי

מרצה ramit1@tcb.ac.il

פולינה זק

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש במייל
הנדסת מכונות
מרצה polinazt88@gmail.com

וקסלר איליה

מרצה iliav@tcb.ac.il

אלוירה טלשבסקי

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה elvira@tcb.ac.il

יהודה חקשור

הנדסה אזרחית
מרצה yehudak@tcb.ac.il

שמעון זיסק

שעות קבלת קהל: יום ד' 17:00-17:30
במגמת חשמל
הנדסה רפואית – מכשור רפואי
מרצה zisk_2000@hotmail.com

צבי ויינר

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה tzviv@tcb.ac.il

אייל הס

הנדסה אזרחית
מרצה eyalh@tcb.ac.il

דעי ארז

מרצה

יקיר חואס

שעות קבלת קהל: באותו יום לימוד בתיאום מראש במייל
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה yakir@hawas.co.il

רמזי זריק

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה ramzyz@tcb.ac.il

רונן הלוי

מרצה ronenh@tcb.ac.il

סשה דונייבסקי

מרצה sasha@blur.co.il

נטליה גרשון

הנדסת תעשייה וניהול
מרצה natalig1@tcb.ac.il

מנחם וייג

שעות קבלת קהל: יום ב' 15:00-17:00
בתיאום מראש
הנדסה אזרחית
מרצה menahemv@tcb.ac.il

זכר זייצ'יק

שעות קבלת קהל:
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה z.zaha@tcb.ac.il

אריאל דמרי

שעות קבלת קהל: יום ה' 17:00-18:30 בתיאום מראש במייל
בנין C חדר C106 קומה 1
משרד מרכז המגמה
הנדסה אזרחית
מרכז המגמה להנדסה אזרחית arield@tcb.ac.il

גל חיים הלל

הנדסה אזרחית
ראש היחידה לתכנון מבנים galh@tcb.ac.il

יעקב גליק

שעות קבלת קהל: יום ג' 12:00-14:00
16:00-18:00
בנין D חדר D203 במשרד המגמה למכונות, קומה ב'
הנדסת מכונות
ראש מגמה למכונות וקמ"א glik@tcb.ac.il

יוליה גולדבאום

שעות קבלת קהל: יום ד' 09:00-10:00
שעות קבלה נוספות אפשר בתיאום מראש

הנדסה אזרחית
מרצה yulig@tcb.ac.il

אינה ברוק

מרצה inab@tcb.ac.il

איגור ברגמן

שעות קבלת קהל: יום א' 16:15-17:00 בתיאום מראש בלבד
יום ה' 11:00-12:00
בנין C חדר C107 במשרד המגמה, קומה א'
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה, מרכז המגמה לתוכנה וראש היחידה לאנגלית igorb@tcb.ac.il

ד"ר מרדכי בן חמו

מרצה mordehaib@tcb.ac.il

ד"ר נתן בן חיל

שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
יום ג' 16:30-17:30
בנין D חדר D106 – קומה 1, חדר מרכז המגמה (מבואה פנימית)
הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרכז מגמות לאלקטרוניקה וחשמל natan@tcb.ac.il

איריס ביטון

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה irisb@tcb.ac.il

נאוה בז'ה

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה navab@tcb.ac.il

רונן בוקר

הנדסה אזרחית
מרצה ronenb@tcb.ac.il

סמדר בונן

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
מרצה smadarb@tcb.ac.il

אושרית בוחניק

מכינה טכנולוגית להנדסאים
מרצה b.oshr@tcb.ac.il

בילאל אבו גאלי

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה bilal@tcb.ac.il

אברהם ארץ קדושה

הנדסת מכונות
מרצה avrahama@tcb.ac.il

בוריס אפשטיין

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה borise@tcb.ac.il

הילה אלון לוי

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה levih@tcb.ac.il

אסף אברמוט

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה asafa@tcb.ac.il

נועה אוחנה

מרצה noa.nof@gmail.com

יבגניה אטין

שעות קבלת קהל: יום ב' 16:15-17:00
בתיאום מראש
עיצוב מדיה
מרצה evgenyaa@tcb.ac.il

איתי אילוז

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה itay@tcb.ac.il

איתן נחשון

מרצה nahshon@tcb.ac.il

אמין אל סייד

הנדסת מכונות
מרצה amine@tcb.ac.il

אליהו אלגרט

מרצה eliauhe@tcb.ac.il
שם: כהן אור
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' בשעה 16:00 בתיאום מראש במייל
שם: נגר מור
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נווה נוני רועי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ג'אבר עומר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רייני אלי
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אמזלג שי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: חפץ שרון
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שיטרית חלי
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: עבדייב ארנסט
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: עובדיה אורן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: לוי ארוש טני
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה רפואית – מכשור רפואי
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: פורטנוב אלכס
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אביב אביחי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: חאטב אמיר עמוס
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ו' 10:30-11:30
שם: גירייב ויקטוריה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: חיים יקיר
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סלטבסקי מרינה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אלזיאדנה שאוקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: פינסלר אלי
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה ורכז קורסי בטיחות
טלפון:
שם: אביטבול אופיר
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: חג'בי אילן
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: פקיזגי חיים
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: בויום ישראל
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שמיס איליה
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מדלינסקי עופר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: עסיס קדוש עינב
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: חלד גדעון
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ליטבק דמיטרי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 18:00-19:00
שם: דהאן עודד
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סגרון אחיה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת קירור ומיזוג אוויר
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 18:30-19:30
שם: שווייצר מור
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מרירס גיל
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שמוחה צביה
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 14:30-16:00
בתיאום מראש
שם: פריאנטי אברהם
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת קירור ומיזוג אוויר
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מתנאל חוברה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ניסים כהן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ירון סובל
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: דב גלברט
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: שעות הקבלה יהיו בתום השיעור
שם: עומרי סגרון
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש במייל
שם: חיים פקיזגי
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אולגה פלייטמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה רפואית – מכשור רפואי
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' משעה 15:00-16:30
בתיאום מראש 0547678076
שם: לודמילה קוזינץ
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 19:30-20:30
שם: הרצל בן שבת
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 08:30-09:45
שם: שלום קבלו
מדור/מגמה/יחידה: משק ואחזקה
תפקיד: חשמל וקירור ומיזוג אוויר
טלפון:
שם: דבורה כהן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה ועובדת ספריה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 10:00-11:00
בספריה
שם: ברוניה ווליך
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרכזת פדגוגית במגמת מכונות וקירור ומיזוג אוויר וראש יחידה לפיסיקה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 12:00-14:00
בנין D קומת קרקע
שם: יעקב דור
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: משנה למנכ"ל המכללה
טלפון:
שם: ילנה שיפרין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' מ- 15:30
שם: ד"ר מיכל שיימן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרכזת המגמה לכימיה וגרעין
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 08:00-09:30
17:00-18:00
בנין D חדר D312 קומה 3 משרד מרכזת המגמה.
שם: זויה שניידמן
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: איגור שטיין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה והנדסאי מעבדות חשמל ואלקטרוניקה
טלפון:
שם: מרק שכטר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ויולטה שטטר
מדור/מגמה/יחידה: מדור הטמעת מערכות ודיווח
תפקיד: מרצה וראש מדור הטמעת מערכות ודיווח
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 16:30 לאחר השיעור
שם: שני שורמן
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נרקיס שגב
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: עידית רון
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרכזת המגמה לעיצוב מדיה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 11:00-11:30
יום ד' 10:45-11:30
בנין D חדר D003 קומת קרקע משרד מרכזת המגמה
שם: אריה רגב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ו' 11:30-12:30
בתיאום מראש
שם: ויקטוריה שוורץ
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רוסלן קורוטקוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: ראש היחידה לגז טבעי
טלפון:
שם: זאב קויפמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה, מרכז מקצועי המגמה לקירור ומיזוג אוויר
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 16:30-17:30
שם: אור חיים קדוש
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שאולי פזית
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מיכל רווה
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רבקה רבינוביץ
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 09:00-10:00
שם: וולף קליימן
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: שעות הקבלה הן ביום השיעור, בהפסקה או בחצי השעה שלפני או אחרי השיעור
שם: יוליה קורנבלט
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש דרך המייל
שם: דנה צרפתי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: שעה לפני השיעור בתיאום מראש במייל
שם: אלכסנדר פרפרוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: פנפילוב קונסטנטין
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: קוציי אלונה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: הניה קוצ'ין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 18:00-19:00
ביחידה לאנגלית
שם: בוריס צ'רטקוב
מדור/מגמה/יחידה: מכינה טכנולוגית להנדסאים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה' 17:00-17:45
שם: שרה פרידמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 16:00-17:00
בחדר מרצים
שם: יוליה פיסקוברובה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה ומתכנתת
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
שם: מיכאל פינקלשטיין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה וראש מדור מחשוב
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 15:30-16:30
מעבדה B107
שם: אלכסנדר צבייק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ארקדי פידלמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה והנדסאי ראשי במגמות למכונות וקמ"א
טלפון:
שם: ילנה צ'רניאק
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מרים פלהנדלר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 12:15-13:15
15:30-16:45
במשרד המגמה
שם: סבינה פוקסמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ד"ר מריה פופוב
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מרים סנדלר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' מ- 12:30
בתיאום מראש במייל
שם: ניקולס סמירנוב
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ד"ר מרטין סמיט
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרכז המגמה לאדריכלות ועיצוב פנים
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 13:00-14:00
בנין D חדר D005 קומת קרקע, משרד מרכז המגמה
(מבואת אדריכלות)
שם: אורנית סלע
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 10:30-11:00
שעות הקבלה בתיאום מראש בלבד
שם: דמיטרי סטריזבסקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 16:00-17:00
בתיאום מראש בלבד
שם: רפאל נעמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש במייל
שם: איליה נמירובסקי
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אברהם סולימני
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה, הנדסאי ראשי במגמות לכימיה וגרעין וממונה רעלים
טלפון:
שם: אוקסנה נחשונוב
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ילנה מרזלוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה והנדסאית מעבדות במגמה לכימיה וגרעין
טלפון:
שם: ד"ר אלכסנדר מישלביץ'
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 16:00-17:00
במשרד המגמה
שם: רותם מימון
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מיכאל מייזל
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סובולב פבל
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נזרי מיכאל
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רומן מלניק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה ומהנדס מחשבים במדור IT
טלפון:
שם: נרדע ראמיה דווה
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מורג אורן
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רתם מגל פרץ
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אריה מאיר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רינה כהן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 13:45-14:30
במשרד המגמה תעשייה וניהול
שם: חן יהודה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: חופית מהרבני
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: ימי א' בתיאום מראש במייל
שם: רן כהן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
יום ג' 08:00-09:00
בנין C חדר C106 - קומה 1 ,חדר מרכז המגמה
שם: ורד יצחקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ו' 10:15-11:30
בתיאום מראש במייל
שם: יעקב טויטו
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אמיל טבוסוב
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מיכאל חרסונסקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 10:00-11:00
בחדר A106
שם: טולדנו רמי
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: פולינה זק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש במייל
שם: וקסלר איליה
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אלוירה טלשבסקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יהודה חקשור
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שמעון זיסק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה רפואית – מכשור רפואי
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 17:00-17:30
במגמת חשמל
שם: צבי ויינר
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אייל הס
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: דעי ארז
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יקיר חואס
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: באותו יום לימוד בתיאום מראש במייל
שם: רמזי זריק
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רונן הלוי
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סשה דונייבסקי
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נטליה גרשון
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מנחם וייג
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 15:00-17:00
בתיאום מראש
שם: זכר זייצ'יק
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל:
שם: אריאל דמרי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרכז המגמה להנדסה אזרחית
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה' 17:00-18:30 בתיאום מראש במייל
בנין C חדר C106 קומה 1
משרד מרכז המגמה
שם: גל חיים הלל
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: ראש היחידה לתכנון מבנים
טלפון:
שם: יעקב גליק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: ראש מגמה למכונות וקמ"א
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 12:00-14:00
16:00-18:00
בנין D חדר D203 במשרד המגמה למכונות, קומה ב'
שם: יוליה גולדבאום
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 09:00-10:00
שעות קבלה נוספות אפשר בתיאום מראש

שם: אינה ברוק
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: איגור ברגמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה, מרכז המגמה לתוכנה וראש היחידה לאנגלית
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 16:15-17:00 בתיאום מראש בלבד
יום ה' 11:00-12:00
בנין C חדר C107 במשרד המגמה, קומה א'
שם: ד"ר מרדכי בן חמו
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ד"ר נתן בן חיל
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרכז מגמות לאלקטרוניקה וחשמל
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
יום ג' 16:30-17:30
בנין D חדר D106 – קומה 1, חדר מרכז המגמה (מבואה פנימית)
שם: איריס ביטון
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נאוה בז'ה
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רונן בוקר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סמדר בונן
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
שם: אושרית בוחניק
מדור/מגמה/יחידה: מכינה טכנולוגית להנדסאים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: בילאל אבו גאלי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אברהם ארץ קדושה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: בוריס אפשטיין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: הילה אלון לוי
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אסף אברמוט
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נועה אוחנה
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יבגניה אטין
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 16:15-17:00
בתיאום מראש
שם: איתי אילוז
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: איתן נחשון
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אמין אל סייד
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אליהו אלגרט
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון: