ספר טלפונים

שם מדור/מגמה/יחידה תפקיד טלפון

אולגה פלייטמן

הנדסה כימית
מרצה olga.fleitman@gmail.com

דניאל שניידר

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה shnaiderdm@gmail.com

לודמילה קוזינץ

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה kozinetzl@gmail.com

הרצל בן שבת

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה herzeldh@gmail.com

דבורה כהן

הנדסה אזרחית
מרצה ועובדת ספריה dvorah@tcb.ac.il

ברוניה ווליך

שעות קבלת קהל: יום ג' 16:00-17:30
ביחידה לפיסיקה
הנדסת מכונות
מרכזת פדגוגית במגמת מכונות וקירור ומיזוג אוויר וראש יחידה לפיסיקה bronia@tcb.ac.il

יעקב דור

הנדסת תעשייה וניהול
משנה למנכ"ל המכללה yaakovd@tcb.ac.il

ילנה שיפרין

שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-18:00
יום ד' 17:00-18:00
הנדסה אזרחית
מרצה ilenas@tcb.ac.il

מיכל שיימן

שעות קבלת קהל: יום ד' 9:00-11:00
במגמה לכימיה
הנדסה כימית
ראש היחידה לכימיה וגרעין s.mich@tcb.ac.il

זויה שניידמן

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה zoyas@tcb.ac.il

איגור שטיין

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה והנדסאי מעבדות חשמל ואלקטרוניקה igors1@tcb.ac.il

מרק שכטר

שעות קבלת קהל: יום ה 10:00-11:30
בחדר מרצים היחידה למתמטיקה
הנדסה אזרחית
מרצה shemark@tcb.ac.il

ויולטה שטטר

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש דרך המייל
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה וראש מדור הטמעת מערכות ודיווח violet@tcb.ac.il

שני שורמן

שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-18:00
בתיאום מראש במייל
הנדסת תעשייה וניהול
מרצה turis@tcb.ac.il

נרקיס שגב

שעות קבלת קהל: יום ב' 13:30-14:30
בתיאום מראש בלבד
עיצוב מדיה
מרצה narkissegev@yahoo.com

עידית רון

שעות קבלת קהל: יום ג' 08:30-09:30
יום ה' 11:00-12:00
בתיאום מראש במייל
עיצוב מדיה
מרכזת המגמה לעיצוב מדיה editr@tcb.ac.il

אריה רגב

שעות קבלת קהל: יום ה' 16:00-17:00
הנדסת תעשייה וניהול
מרצה ariere@tcb.ac.il

ויקטוריה שוורץ

הנדסת מכונות
מרצה viktorias1@tcb.ac.il

רוסלן קורוטקוב

הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
ראש היחידה לגז טבעי roni@ch4.co.il

זאב קויפמן

שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-18:00
הנדסת מכונות
מרצה zeevk@tcb.ac.il

אור חיים קדוש

הנדסה אזרחית
מרצה ork@tcb.ac.il

שאולי פזית

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה pazits@tcb.ac.il

מיכל רווה

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה michalm@tcb.ac.il

רבקה רבינוביץ

שעות קבלת קהל: יום ה' 16:30-17:30
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה bebayavner@walla.com

וולף קליימן

שעות קבלת קהל: שעות הקבלה הן ביום השיעור, בהפסקה או בחצי השעה שלפני או אחרי השיעור
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה wolfk@tcb.ac.il

יוליה קורנבלט

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש דרך המייל
עיצוב מדיה
מרצה yula.korenblat@gmail.com

דנה צרפתי

שעות קבלת קהל: יום א' 13:00-14:00
בתיאום מראש
הנדסה אזרחית
מרצה danat@tcb.ac.il

אלכסנדר פרפרוב

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה alexp@tcb.ac.il

פנפילוב קונסטנטין

שעות קבלת קהל: יום ג' 14:00-15:00
הנדסת חשמל
מרצה konstantin@tcb.ac.il

קוציי אלונה

מרצה alonak@tcb.ac.il

הניה קוצ'ין

שעות קבלת קהל: יום ד' 16:00-17:00
ביחידה לאנגלית
הנדסה כימית
מרצה henya@tcb.ac.il

בוריס צ'רטקוב

מכינה טכנולוגית להנדסאים
מרצה borisc@tcb.ac.il

יפים פריטיקין

מכינה טכנולוגית להנדסאים
מרצה fimaf@tcb.ac.il

שרה פרידמן

שעות קבלת קהל:  יום ה' 12:30-13:30
ביחידה למתמטיקה
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה sarah@tcb.ac.il

יוליה פיסקוברובה

שעות קבלת קהל: יום ה' 14:30-15:30
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה ומתכנתת yuliyap@tcb.ac.il

מיכאל פינקלשטיין

שעות קבלת קהל: יום א' 12:30-13:30
חדר G23
בתיאום מראש במייל
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה וראש מדור מחשוב misha@tcb.ac.il

אלכסנדר צבייק

הנדסת מכונות
מרצה alksnzbi@tcb.ac.il

ילנה צ'רניאק

הנדסת מכונות
מרצה ilenat@tcb.ac.il

ארקדי פידלמן

הנדסת מכונות
מרצה והנדסאי ראשי במגמות למכונות וקמ"א arkadyf@tcb.ac.il

מרים פלהנדלר

הנדסה כימית
מרכזת מגמה לכימיה וגרעין myriam@tcb.ac.il

סבינה פוקסמן

הנדסה כימית
מרצה sabinush18@gmail.com

מריה פופוב

הנדסה כימית
מרצה mariap@tcb.ac.il

מרים סנדלר

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה miriym@tcb.ac.il

ניקולס סמירנוב

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה nikolosm@tcb.ac.il

ד"ר מרטין סמיט

שעות קבלת קהל: יום א' 11:30-12:30
במשרד המגמה, קומת קרקע
אדריכלות ועיצוב פנים
מרכז המגמה לאדריכלות ועיצוב פנים martins@tcb.ac.il

אורנית סלע

עיצוב מדיה
מרצה ornits@tcb.ac.il

דמיטרי סטריזבסקי

הנדסה אזרחית
מרצה dmitriys@tcb.ac.il

רפאל נעמן

הנדסה אזרחית
מרצה refaeln@tcb.ac.il

איליה נמירובסקי

הנדסה אזרחית
מרצה ilyan@tcb.ac.il

אברהם סולימני

הנדסה כימית
מרצה, הנדסאי ראשי במגמות לכימיה וגרעין וממונה רעלים avi@tcb.ac.il

אוקסנה נחשונוב

הנדסה כימית
מרצה oxanan@tcb.ac.il

ילנה מרזלוב

הנדסה כימית
מרצה והנדסאית מעבדות במגמה לכימיה וגרעין ekenam@tcb.ac.il

אלכסנדר מישלביץ'

הנדסה כימית
מרצה alexm@tcb.ac.il

רותם מימון

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה rotemm@tcb.ac.il

מיכאל מייזל

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה michaelm@tcb.ac.il

סובולב פבל

מרצה

נזרי מיכאל

מרצה micheln@tcb.ac.il

רומן מלניק

הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה ומהנדס מחשבים במדור IT roman@tcb.ac.il

נרדע ראמיה דווה

מרצה

מורג אורן

מרצה

רתם מגל פרץ

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה rotemperez34@gmail.com

אריה מאיר

הנדסת תעשייה וניהול
מרצה ariem@tcb.ac.il

רינה כהן

שעות קבלת קהל: יום ד' 11:45-12:30
בחדר D105
הנדסת תעשייה וניהול
מרצה rinac@tcb.ac.il

חן יהודה

הנדסה כימית
מרצה chen@tcb.ac.il

חופית מנהרבני

שעות קבלת קהל: ימי ג' או ד', בתיאום מראש בלבד
הנדסה אזרחית
מרצה hofitm@tcb.ac.il

רן כהן

שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-19:00
חדר מרצים D11
הנדסה אזרחית
מרצה cohenran@tcb.ac.il

ורד יצחקי

הנדסה אזרחית
מרצה veredi@tcb.ac.il

יעקב טויטו

הנדסה אזרחית
מרצה yaakovt@tcb.ac.il

אמיל טבוסוב

המרכז להכשרה ולהשתלמויות
מרצה emilt@tcb.ac.il

מיכאל חרסונסקי

שעות קבלת קהל: יום א' 9:00-10:00
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה michaelh@tcb.ac.il

טולדנו רמי

הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
מרצה ramit1@tcb.ac.il

פולינה זק

שעות קבלת קהל: יום א' 18:15-20:00
הנדסת מכונות
מרצה polinazt88@gmail.com

וקסלר איליה

הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
מרצה iliav@tcb.ac.il

אלוירה טלשבסקי

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה elvira@tcb.ac.il

יהודה חקשור

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה yehudak@tcb.ac.il

שמעון זיסק

שעות קבלת קהל: יום ג' 16:45-17:30
בחדר G18 (מגמת חשמל)
בתיאום מראש במייל
הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה shimonz@tcb.ac.il

צבי ויינר

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה tzviv@tcb.ac.il

אייל הס

מכינה טכנולוגית להנדסאים
מרצה eyalh@tcb.ac.il

דעי ארז

מרצה

יקיר חואס

שעות קבלת קהל: שעות הקבלה בתיאום מראש במייל
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה yakirh@tcb.ac.il

רמזי זריק

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה ramzyz@tcb.ac.il

רונן הלוי

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה ronenh@tcb.ac.il

סשה דונייבסקי

עיצוב מדיה
מרצה sasha@blur.co.il

נטליה גרשון

הנדסת תעשייה וניהול
מרצה natalig1@tcb.ac.il

מנחם וייג

הנדסה אזרחית
מרצה menahemv@tcb.ac.il

זכר זייצ'יק

הנדסה אזרחית
מרצה z.zaha@tcb.ac.il

אריאל דמרי

הנדסה אזרחית
מרכז המגמה להנדסה אזרחית arield@tcb.ac.il

גל חיים הלל

הנדסה אזרחית
ראש היחידה לתכנון מבנים galh@tcb.ac.il

מרים גריידי שפירא

הנדסה אזרחית
מרצה miriamg@tcb.ac.il

יעקב גליק

שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
יום ג' 16:00-17:00
יום ה' 8:30-10:00
במשרד המגמה למכונות, קומה ב'
הנדסת מכונות
ראש מגמה למכונות וקמ"א glik@tcb.ac.il

יוליה גולדבאום

הנדסת מכונות
מרצה yulig@tcb.ac.il

טמיר ברזילי

שעות קבלת קהל: יום ג' 16:00-17:00
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה tamirb@tcb.ac.il

אינה ברוק

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה inab@tcb.ac.il

איגור ברגמן

שעות קבלת קהל: יום ב' 13:30-14:30
במשרד המגמה, קומה א'
הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
מרצה, מרכז המגמה לתוכנה וראש היחידה לאנגלית igorb@tcb.ac.il

ד"ר מרדכי בן חמו

הנדסה אזרחית
מרצה mordehaib@tcb.ac.il

ד"ר נתן בן חיל

שעות קבלת קהל: יום א' 12:30-13:30
יום ג' 16:30-17:30
יום ד' 16:30-17:30
במשרד המגמה קומה ב'
הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרכז מגמות לאלקטרוניקה וחשמל natan@tcb.ac.il

איריס ביטון

מכינה טכנולוגית להנדסאים
מרצה irisb@tcb.ac.il

נאוה בז'ה

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה navab@tcb.ac.il

רונן בוקר

הנדסה אזרחית
מרצה ronenb@tcb.ac.il

סמדר בונן

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
הנדסת תעשייה וניהול
מרצה smadarb@tcb.ac.il

אושרית בוחניק

מכינה טכנולוגית להנדסאים
מרצה b.oshr@tcb.ac.il

בילאל אבו גאלי

שעות קבלת קהל: יום ב' 18:00-19:00
הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה bilal@tcb.ac.il

אברהם ארץ קדושה

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה avrahama@tcb.ac.il

בוריס אפשטיין

הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
מרצה borise@tcb.ac.il

הילה אלון לוי

שעות קבלת קהל: יום ב' 12:30-13:30
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה levih@tcb.ac.il

אסף אברמוט

הנדסה כימית
מרצה asafa@tcb.ac.il

נועה אוחנה

שעות קבלת קהל: יום א' 9:00-12:30
אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה noaoh@tcb.ac.il

יבגניה אטין

שעות קבלת קהל: יום ה' (בתיאום מראש)
עיצוב מדיה
מרצה evgenyaa@tcb.ac.il

איתי אילוז

אדריכלות ועיצוב פנים
מרצה itay@tcb.ac.il

איתן נחשון

שעות קבלת קהל: יום ה' 15:30-16:30
הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
מרצה nahshon@tcb.ac.il

אמין אל סייד

הנדסת מכונות
מרצה amine@tcb.ac.il

אליהו אלגרט

שעות קבלת קהל: יום ב' 14:15-15:00
בתיאום מראש
עיצוב מדיה
מרצה eliauhe@tcb.ac.il
שם: אולגה פלייטמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: דניאל שניידר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: לודמילה קוזינץ
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: הרצל בן שבת
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: דבורה כהן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה ועובדת ספריה
טלפון:
שם: ברוניה ווליך
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרכזת פדגוגית במגמת מכונות וקירור ומיזוג אוויר וראש יחידה לפיסיקה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 16:00-17:30
ביחידה לפיסיקה
שם: יעקב דור
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: משנה למנכ"ל המכללה
טלפון:
שם: ילנה שיפרין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-18:00
יום ד' 17:00-18:00
שם: מיכל שיימן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: ראש היחידה לכימיה וגרעין
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 9:00-11:00
במגמה לכימיה
שם: זויה שניידמן
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: איגור שטיין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה והנדסאי מעבדות חשמל ואלקטרוניקה
טלפון:
שם: מרק שכטר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה 10:00-11:30
בחדר מרצים היחידה למתמטיקה
שם: ויולטה שטטר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה וראש מדור הטמעת מערכות ודיווח
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש דרך המייל
שם: שני שורמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-18:00
בתיאום מראש במייל
שם: נרקיס שגב
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 13:30-14:30
בתיאום מראש בלבד
שם: עידית רון
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרכזת המגמה לעיצוב מדיה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 08:30-09:30
יום ה' 11:00-12:00
בתיאום מראש במייל
שם: אריה רגב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה' 16:00-17:00
שם: ויקטוריה שוורץ
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רוסלן קורוטקוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
תפקיד: ראש היחידה לגז טבעי
טלפון:
שם: זאב קויפמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-18:00
שם: אור חיים קדוש
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שאולי פזית
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מיכל רווה
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רבקה רבינוביץ
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה' 16:30-17:30
שם: וולף קליימן
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: שעות הקבלה הן ביום השיעור, בהפסקה או בחצי השעה שלפני או אחרי השיעור
שם: יוליה קורנבלט
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש דרך המייל
שם: דנה צרפתי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 13:00-14:00
בתיאום מראש
שם: אלכסנדר פרפרוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: פנפילוב קונסטנטין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת חשמל
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 14:00-15:00
שם: קוציי אלונה
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: הניה קוצ'ין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 16:00-17:00
ביחידה לאנגלית
שם: בוריס צ'רטקוב
מדור/מגמה/יחידה: מכינה טכנולוגית להנדסאים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יפים פריטיקין
מדור/מגמה/יחידה: מכינה טכנולוגית להנדסאים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שרה פרידמן
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל:  יום ה' 12:30-13:30
ביחידה למתמטיקה
שם: יוליה פיסקוברובה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה ומתכנתת
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה' 14:30-15:30
שם: מיכאל פינקלשטיין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה וראש מדור מחשוב
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 12:30-13:30
חדר G23
בתיאום מראש במייל
שם: אלכסנדר צבייק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ילנה צ'רניאק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ארקדי פידלמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה והנדסאי ראשי במגמות למכונות וקמ"א
טלפון:
שם: מרים פלהנדלר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרכזת מגמה לכימיה וגרעין
טלפון:
שם: סבינה פוקסמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מריה פופוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מרים סנדלר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ניקולס סמירנוב
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ד"ר מרטין סמיט
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרכז המגמה לאדריכלות ועיצוב פנים
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 11:30-12:30
במשרד המגמה, קומת קרקע
שם: אורנית סלע
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: דמיטרי סטריזבסקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רפאל נעמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: איליה נמירובסקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אברהם סולימני
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה, הנדסאי ראשי במגמות לכימיה וגרעין וממונה רעלים
טלפון:
שם: אוקסנה נחשונוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ילנה מרזלוב
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה והנדסאית מעבדות במגמה לכימיה וגרעין
טלפון:
שם: אלכסנדר מישלביץ'
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רותם מימון
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מיכאל מייזל
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סובולב פבל
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נזרי מיכאל
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רומן מלניק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה ומהנדס מחשבים במדור IT
טלפון:
שם: נרדע ראמיה דווה
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מורג אורן
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רתם מגל פרץ
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אריה מאיר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רינה כהן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ד' 11:45-12:30
בחדר D105
שם: חן יהודה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: חופית מנהרבני
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: ימי ג' או ד', בתיאום מראש בלבד
שם: רן כהן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 17:00-19:00
חדר מרצים D11
שם: ורד יצחקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יעקב טויטו
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אמיל טבוסוב
מדור/מגמה/יחידה: המרכז להכשרה ולהשתלמויות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מיכאל חרסונסקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 9:00-10:00
שם: טולדנו רמי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: פולינה זק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 18:15-20:00
שם: וקסלר איליה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אלוירה טלשבסקי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יהודה חקשור
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: שמעון זיסק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 16:45-17:30
בחדר G18 (מגמת חשמל)
בתיאום מראש במייל
שם: צבי ויינר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אייל הס
מדור/מגמה/יחידה: מכינה טכנולוגית להנדסאים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: דעי ארז
מדור/מגמה/יחידה:
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יקיר חואס
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: שעות הקבלה בתיאום מראש במייל
שם: רמזי זריק
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רונן הלוי
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סשה דונייבסקי
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נטליה גרשון
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: מנחם וייג
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: זכר זייצ'יק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אריאל דמרי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרכז המגמה להנדסה אזרחית
טלפון:
שם: גל חיים הלל
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: ראש היחידה לתכנון מבנים
טלפון:
שם: מרים גריידי שפירא
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: יעקב גליק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: ראש מגמה למכונות וקמ"א
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 16:00-17:00
יום ג' 16:00-17:00
יום ה' 8:30-10:00
במשרד המגמה למכונות, קומה ב'
שם: יוליה גולדבאום
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: טמיר ברזילי
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ג' 16:00-17:00
שם: אינה ברוק
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: איגור ברגמן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תוכנה כולל התמחות בסייבר
תפקיד: מרצה, מרכז המגמה לתוכנה וראש היחידה לאנגלית
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 13:30-14:30
במשרד המגמה, קומה א'
שם: ד"ר מרדכי בן חמו
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: ד"ר נתן בן חיל
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרכז מגמות לאלקטרוניקה וחשמל
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 12:30-13:30
יום ג' 16:30-17:30
יום ד' 16:30-17:30
במשרד המגמה קומה ב'
שם: איריס ביטון
מדור/מגמה/יחידה: מכינה טכנולוגית להנדסאים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נאוה בז'ה
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: רונן בוקר
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה אזרחית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: סמדר בונן
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת תעשייה וניהול
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: בתיאום מראש
שם: אושרית בוחניק
מדור/מגמה/יחידה: מכינה טכנולוגית להנדסאים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: בילאל אבו גאלי
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 18:00-19:00
שם: אברהם ארץ קדושה
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: בוריס אפשטיין
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת אלקטרוניקה - מחשבים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: הילה אלון לוי
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 12:30-13:30
שם: אסף אברמוט
מדור/מגמה/יחידה: הנדסה כימית
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: נועה אוחנה
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום א' 9:00-12:30
שם: יבגניה אטין
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה' (בתיאום מראש)
שם: איתי אילוז
מדור/מגמה/יחידה: אדריכלות ועיצוב פנים
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: איתן נחשון
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות - מערכות אנרגיה וגז טבעי
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ה' 15:30-16:30
שם: אמין אל סייד
מדור/מגמה/יחידה: הנדסת מכונות
תפקיד: מרצה
טלפון:
שם: אליהו אלגרט
מדור/מגמה/יחידה: עיצוב מדיה
תפקיד: מרצה
טלפון:
שעות קבלת קהל: יום ב' 14:15-15:00
בתיאום מראש